mapBiuro serwisu:  
ul. Strażacka 6, Mikołów

emailMożesz wysłać e-mail
biuro@ms-airsolution.pl

phone callInfolinia i wsparcie
+48 729 150 741

Co nas wyróżnia

Nasi inżynierowie bazują na zasadach  należytej staranności wykonując wszelkie prace serwisowe, a ich doświadczenie zawodowe nie ma sobie równych na rynku. Kilkuletni cykl szkoleń przeprowadzonych przez Howden Turbo, producenta dmuchaw marki HV Turbo, Siemens, Roots czy Dresser jest poparty doświadczeniem na naszym rynku.  Jesteśmy gotowi na wszelką współpracę, której celem jest wykorzystanie naszego doświadczenia w celu rozwiązania Waszych problemów.

W MS AIR SOLUTION  skupiamy się na budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami, aby zdołać wspomóc ich we wspólnych wyzwaniach, gdyż zależy nam na dobrych stosunkach i osiąganiu wspólnych celów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a cel podstawowy i niezmienny to zadowolenie klienta. Prace zawsze wykonywane są z najwyższą dbałością o powierzone urządzenia, a nasi pracownicy zawsze są gotowi by sprostać wszelkim wyzwaniom. Naszą ambicją jest doskonałość we wszystkim co robimy, gdyż jakość wykonanych prac jest kluczowa, by osiągnąć przewagę konkurencyjną.

W świecie pełnym zmian, konkurencji i złożoności, w jakim przyszło nam funkcjonować, jakość i rzetelność są bardziej istotne niż kiedykolwiek. Wszystkie prace są ewidencjonowane w naszym systemie, dodatkowo zespół prowadzi indywidualną dla każdego turbokompresora dokumentację fotograficzną. Aby zaproponować klientowi satysfakcjonujące rozwiązanie skupiamy się na faktycznym stanie technicznym urządzenia wykonując diagnostykę, która jest w stanie wskazać przyczynę jeszcze przed powstaniem problemu w postaci awarii.  Traktujemy to jako inwestycję w lepszą przyszłość. Używamy sprawdzonych metod wypracowanych przez producentów urządzeń oraz sprzętu najwyższej jakości.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, min : miernikiem wibracji National Instrunments wraz z czujnikami piezoelektrycznymi firmy Kistler, służącym do analizy drgań obsługiwanych urządzeń; zestawem laserowym do osiowania silników firmy SKF – za pomocą którego jesteśmy w stanie ustawić silnik z dokładnością do setnych mm.; precyzyjnej nagrzewnicy indukcyjnej również firmy SKF, do montażu łożysk kulowych używamy zapewniającej odpowiednia temperaturę montażu.  

 

PO CZYNACH ICH POZNACIE 

Czekamy, by rozpocząć Twój projekt

Firmy w grupie 

logo ms industry

Jesteśmy absolutnym liderem w dziedzinie relokacji maszyn, a nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających projektów w tej branży. Nasza pasja, wiedza i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że możemy śmiało twierdzić, iż jesteśmy ekspertami w dziedzinie relokacji maszyn przemysłowych.

ZOBACZ OFERTĘ

logo ms service

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą kompleksowe usługi dla przemysłu papierniczego oraz tekturniczego w Polsce. Obszar naszej działalności to remonty, serwis, naprawa oraz modernizacja maszyn tekturniczych jak również uruchamianie, diagnoza i naprawa sprzętu elektronicznego.

ZOBACZ OFERTĘ