mapBiuro serwisu:  
ul. Strażacka 6, Mikołów

emailMożesz wysłać e-mail
biuro@ms-airsolution.pl

phone callInfolinia i wsparcie
+48 729 150 741

O MS AIR SOLUTION

samochod o nas

Firma MS AIR SOLUTION powstała, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasz zespół to ludzie z ogromnym doświadczeniem w zakresie utrzymania w ruchu dmuchaw promieniowych oraz wyporowych. Wieloletnie doświadczenie, a także cykle szkoleń prowadzone przez firmę Howden – producenta urządzeń takich marek jak: HV Turbo, Roots czy Dresser, skłoniły nas do połączenia sił  i stworzenia MS AIR SOLUTION. . Dlatego dzisiaj możemy śmiało oferować to, co najlepsze w zakresie serwisu turbokompresorów.  Nasze cele, których osiągnięcie pozytywnie wpłynie na kondycję środowiska naturalnego, mają odzwierciedlenie w opiece oraz serwisie Państwa turbokompresorów. Tylko w pełni sprawne urządzenia zapewniają efektywność, działamy więc odpowiedzialnie i transparentnie  pokazując, że zależy nam na zmniejszaniu wpływu na środowisko. Nasze usługi skierowane są głównie do klientów instytucjonalnych takich jak: Oczyszczalnie Ścieków, Stacje uzdatniania wody,  Elektrociepłownie czy też Elektrownie. Obsługiwane przez nas urządzenia są istotnym elementem procesów technologicznych w tych zakładach, takich jak napowietrzanie zbiorników, odsiarczanie spalin czy odzysku siarki.

 

Naszym celem jest, by Państwa dmuchawy, niejednokrotnie nazywane sercem zakładu działały na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że na każdym etapie życia maszyny fachowo i  odpowiedzialnie wesprzemy każdego użytkownika. Wysoko wykwalifikowana załoga firmy MS AIR SOLUTION z powodzeniem stawi czoła innym firmom specjalistycznym. Pragniemy być partnerem w społecznościach, w których działamy i jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwań konkurencji. Jesteśmy gotowi do działania gdyż czas i doświadczenia w branży nauczyły nas pokory w stosunku do sprzętu, otoczenia, natury i człowieka. 

 

MERYTORYKA OBRONI SIĘ BEZ MARKETINGU

Czekamy, by rozpocząć Twój projekt

Nasz zespół

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zaufaj naszym Specjalistom, a zostaniesz zadowolonym klientem. Przedstawiamy ekspertów od lat bazujących na zasadach „due diligence” w serwisie turbokompresorów:
Czytaj więcej

Firmy w grupie 

logo ms industry

Jesteśmy absolutnym liderem w dziedzinie relokacji maszyn, a nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających projektów w tej branży. Nasza pasja, wiedza i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że możemy śmiało twierdzić, iż jesteśmy ekspertami w dziedzinie relokacji maszyn przemysłowych.

ZOBACZ OFERTĘ

logo ms service

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą kompleksowe usługi dla przemysłu papierniczego oraz tekturniczego w Polsce. Obszar naszej działalności to remonty, serwis, naprawa oraz modernizacja maszyn tekturniczych jak również uruchamianie, diagnoza i naprawa sprzętu elektronicznego.

ZOBACZ OFERTĘ